Tenhle tým je tu pro tebe

Kontakty

Nikolas Ondrúš

HR

Česká republika a Slovensko

+420 702 254 578
nikolas@hapi.team

Vendula Dymáčková

Nábor

Česká republika a Slovensko

+420 730 516 784
vendula@hapi.team

Viliam Vojtek

Realizace

Hodonín, Česká republika

+420 730 898 941
viliam@hapi.team

Milan Daněček

Realizace

Hodonín, Česká republika

722 961 126
milan@hapi.team

Martin Holub

Marketing

Česká republika, Slovensko a Německo

+420 702 243 627
martin@hapi.team

Kristýna Klusáková

Marketing

Česká republika a Slovensko

+420 773 940 396
kristyna@hapi.team

Dušan Richvalský

CEO

Hodonín, Česká republika

+420 730 516 782
dusan@hapi.team

Paul Seiler

Finance

Česká republika a Německo

+ 420 702 214 557
finance@hapi.team

Dária Janovičová

HR

Hodonín, Česká republika

+ 420 702 254 584
personal@hapi.team

Platíme vždy včas.

Platíme
vždy včas.

Jednáme na férovku.

Jednáme
na férovku.

Pěstujeme dobré vztahy.

Pěstujeme
dobré vztahy.

Spolupracujeme dlouhodobě.

Spolupracujeme
dlouhodobě.

Nasloucháme všem názorům.

Nasloucháme
všem názorům.

Kde nás najdete...

HAPI s.r.o.

Plucárna 3560/1
695 01 Hodonín, Česká republika

Po - Pá: 7:00 - 15:30

+420 730 516 784
people@hapi.team

HAPI Personal GmbH

Regus Moosacher Strasse 82a
80809 München, Deutschland

+49 1523 7316806
be@hapi.team

HAPI personal s.r.o.

Nám. SNP 171/1
085 01 Bardejov, Slovensko

+421 910 583 705
people@hapi.team