NÁBORÁŘ/RECRUITER

Máš perfektní komunikační schopnosti podpořené třeba i zkušeností z náboru či call centra? Jsi pečlivý/á, spolehlivý/á a rád/a objevuješ nové pracovní nástroje a technologie? Ozvi se nám, právě hledáme nového náboráře/recruitera!

Pracovní náplň:

  • Aktivní práce s potenciálními uchazeči.
  • Telefonické konzultace, dotazování, pohovory v on-line a na pobočce.
  •  Práce v CRM, správa a evidence údajů uchazečů.
  •  Zprostředkování důležitých informací zájemcům o práci.
  •  Administrace osobních údajů žadatelů (v souladu s GDPR).
  •  Denní a týdenní reporting.
  •  Pravidelná komunikace a spolupráce s vedoucím náborového týmu.

Očekáváme:

  • Zkušenost v náboru dělnických a operátorských pozic.
  • Perfektní komunikační a vyjadřovací schopnosti.
  • Pragmatický přístup (hledáme praktika, ne teoretika).
  • Bezchybná práce s MS Office, zejména Excel a PowerPoint.
  • Flexibilitu (pravidelně řešíme požadavky večer nebo během víkendu).
  • Zodpovědný přístup, pracovní disciplína.

Nabízíme:

  • Práci na HPP.
  • Nástupní plat 20 000 Kč s navýšením po zkušební době.
  • Příležitostný homeoffice, 5 týdnů dovolené.
  • Moderní pracovní nástroje.
  • Tým v Česku a na Slovensku, který udělá vše pro to, aby ses v práci cítil/a dobře.

Je tu několik věcí, které bys měl vědět dříve, než stiskneš tlačítko ODPOVĚDĚT. Nejsme zaměstnanci, ale kolegové. Naši práci odvádíme dobře, protože fungujeme jako celek. Každý je tu pro Tebe a Ty jsi tu pro každého. V práci nepoužíváme sprostá slova. Za ta nejhorší považujeme: nemůžu nebo nejde to.

Prostě zavolej +420 730 516 784

Pošli životopis people@hapi.team